פרופיל החברה

   

מי אנחנו

 

עולמנט- הוא אתר מידע ושירותים בעולמות התוכן של בריכות, כושר וספא.

ב עולםנט-  נפגשים הלקוחות הפרטיים והציבוריים עם היבואנים, המשווקים והספקים בתחומים אלו. 

 

במישור העסקי – עולם- נט נותן אפשרות לספקים ואנשי מקצוע בתחומים אלו לפרסם את עסקיהם ולהיות חשופים לצורכי השוק במהלך השנה כולה.  

השוק הפרטי ימצא ב עולםנט , אינדקס הכולל את כל העסקים בתחומים אלו לפי מיקומם , שמם ועיסוקם. כמו כן את כל הלקוחות הציבוריים והמוסדיים.

הפרסום באתר מאפשר חשיפה מלאה בפני כל גורמי השוק במהלך השנה כולה.

 

בנוסף לאתר  עולם-נט, מתפרסם זו השנה ה20 ברציפות במהדורה מקצועית ומהודרת.,

"מדריך  עולם הספורט והבריכה ".

 

"מדריך עולם הספורט והבריכה 2013"- המדריך המקיף ביותר בתחומי בריכות השחייה, חדרי הכושר והספא.

המדריך כולל את כל העסקים נותני השירות הפעילים בענף. ומתפרסמים בו כל שנה התקנות, והחוקים המעודכנים לרישוי, ניהול והפעלת בריכות שחיה, חדרי כושר ומרכזי ספא.

 

המדריך מופץ חינם באלפי עותקים ומדוור לכל יזמי פרויקטים יוקרתיים, אדריכלים, קבלנים, עיריות, מתנ"סים, מנהלי בריכות שחיה ציבוריות, מנהלי חדרי כושר,מרכזי ספורט, מרכזי ספא,  בתי מלון, דיור מוגן ,אגודות שיתופיות, קיבוצים, מושבים, לרבות אלפי בריכות שחייה פרטיות ברחבי הארץ.   

כמו כן אנו דואגים כי המדריך יגיע לכל פרויקט בניה או שיפוץ אשר קיים בו חדר כושר, בריכת שחייה או ספא במשך השנה כולה.

 

 

אנה פרומצ'נקו

מנכ"ל בית ההוצאה לאור "אוטו מגזין" המוציא לאור את הירחונים המובילים בישראל בתחום הרכב, רכבי השטח, התחבורה והבטיחות בכבישים ואת מדריך עולם הבריכה והספורט. כבר לפני כעשרים שנה, הקימה את הספא הראשון בישראל, "הג'רוזלם ספא" במלון הייאט ריג'נסי בירושלים. הספא ששילב לראשונה בישראל, את קונספט הכושר הגופני, טיפולי גוף ודיאטה מבוקרת משתרע על שטח של למעלה מ-2000 מטרים רבועים ובו חדרי כושר משוכללים, בריכת שחייה, סאונות, בריכות ג'קוזי אמבטיות עיסוי, חדרי טיפולים ועוד. מאז ועד היום, לצד עיסוקיה בבית אוטו, עוסקת אנה בנושאי הבריאות והכושר. 

 

ניר עוז

היועץ המקצועי של עולם הבריכה והספורט, מנהל חברת "ניר עוז ניהול 2000" המתמחה בייעוץ והקמה של מרכזי ספורט, ספא ובריכות שחייה. ניר, המשמש כיועץ למאות עסקים בתחומים אלו, ישמש גם כיועץ און ליין, לגולשים בעולם-נט .

 

מה באתר

עולם-נט הוקם כדי לתת מענה לצרכים שוטפים של בעלי מועדונים ומרכזי ספורט ובריכות. בעולם-נט תמצאו את החוקים המעודכנים, את החידושים בענף, את העסקים נותני השירות, את יבואני הציוד המובילים ועוד. כמו כן, יתקיים באתר פורום בנושאים אלו, בניהולו של ניר עוז.   

 

 

בניית אתרים בניית אתרים